Bolji svijet: Udruga osoba s invaliditetom traži osobne asistente

U opis poslova, uz ostalo, spadaju pružanje pomoćni pri osobnoj higijeni korisnika te u aktivnostima svakodnevnog života ovisno o fizičkim potrebama osobe s invaliditetom

Bolji svijet - Udruga osoba s invaliditetom Vinkovci objavila je dva natječaja – za osobnog/u asistenta/icu u Vrbanji te u Vinkovcima, na području Vukovarsko-srijemske županije, oboje na određeno vrijeme – radi zamjene.

Zaposlenje obuhvaća 20 sati tjedno u prijepodnevnoj smjeni, bez mogućnosti smještaja i naknade za prijevoz.

Uvjeti u radnom okruženju obuhvaćaju rad na jednom mjestu.

Razina obrazovanja posloprimca može biti srednja škola od četiri godine, dok radno iskustvo nije važno. Za osobnog asistenta u Vinkovcima potrebno je imati vozačku dozvolu B kategorije.

U opis poslova spadaju: pružanje pomoćni pri osobnoj higijeni korisnika, pri održavanju higijene stambenog prostora korisnika, u kućanskim poslovima, u aktivnostima svakodnevnog života ovisno o fizičkim potrebama korisnika, pratnju u socijalnim aktivnostima korisnika i dr.

Natječaj je objavljen na internetskim stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, a rok za prijavu je do 18. svibnja.

Zainteresirani mogu svoje pismene zamolbe poslati na email adresu poslodavca: bubamara@bubamara.hr.

Bolji svijet - Udruga osoba s invaliditetom Vinkovci osnovana je 2009. godine, a adresa joj je: Vatrogasna 5, 32100 Vinkovci

Klaudija Klanjčić

Povezane vijesti