JASTREBARSKO Hrvatski savez udruga invalida rada traži osobnog asistenta

Mjesečna plaća osobnom asistentu iznosi 2.000 kuna neto, plus prijevoz. Radni odnos je na pola radnog vremena

Hrvatski savez udruga invalida rada (HSUIR) objavio je natječaj za radno mjesto osobnog/e asistenta/ice osobi s invaliditetom na području Jastrebarskog, na neodređeno vrijeme radi novootvorenih poslova.

Zaposlenje je na dvadeset sati tjedno, bez mogućnosti smještaja, dok je naknada za prijevoz u cijelosti.

Uvjeti na radnom mjestu podrazumijevaju rad na jednom mjestu.

Razina obrazovanja posloprimca treba biti završena osnovna škola, srednja škola od tri ili četiri godine, a radno iskustvo nije važno. Potrebno je imati položen vozački ispit B kategorije.

U opis poslova ulazi pomoć osobi s invaliditetom.

Kandidat/kinja koji/a će biti zaposlen/a kao osobni asistent/ica morat će pribaviti sljedeće dokumente i dati ih u Savez:

- potvrda o statusu nezaposlene osobe pri HZZ-u

- potvrda o završenoj srednjoj stručnoj spremi (SSS) ili potvrde o završenoj osnovnoj školi i o završenom tečaju za njegovatelja

- liječničku potvrdu o općoj psihofizičkoj i zdravstvenoj sposobnosti

- uvjerenje da protiv kandidata nije pokrenut kazneni postupak.

Osoba mora obavezno imati završenu srednju školu ili završen tečaj za njegovatelja.

Mjesečna plaća osobnom asistentu iznosi 2.000 kuna neto, plus prijevoz. Radni odnos je na pola radnog vremena. Papiri ne smiju biti stariji od tri mjeseca.

Natječaj je objavljen na internetskim stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, a rok za prijavu je do 10. rujna.

Zainteresirani se mogu javiti pismenom zamolbom na email adresu poslodavca: info@hsuir.hr, a u slučaju dolaska na adresu poslodavca u Zagrebu, Hrgovići 47, potrebno je najaviti se na telefon: 01/4829295.

Klaudija Klanjčić